5 küsimust: SportID klienditoe juht Roman Gnibida

Käesolev lugu ilmus ajakirjas Terve Firma sügisel 2018.

Roman ei nimeta SportID-s ise ennast ametlikult klienditoe juhiks, vaid kliendi õnnelikkuse manager´iks. Eesmärk on, et kõik probleemid leiaksid kliendile võimalikult positiivse lahenduse. Kui palju on selle põhimõtte järgmises “süüdi” sportlik elustiil? Uurime järgi ja küsime Romanilt viis küsimust.

 1. Oled olnud tubli jalgpallur ning tänagi aktiivne saalijalgpallur ja väravavahtide treener jalgpalliklubis Tartu Welco. Mida sport sulle annab?
  Suures osas just sport on toonud mind siia, kus olen praegu. Sport on viinud mind kokku õigete inimestega ja andnud kaasa õigeid väärtusi. Meeskonnas töötamine ja võitleja vaim on klassikalised asjad, mida välja tuua. Meeskonnasport andis mulle tugeva arusaama, et oled ise sama tugev, kui kaasvõitlejad su kõrval. Pead olema meeskonnale truu siin ja praegu.
 2. Kas sinu meelest on sportlikum inimene töötajana parem? Põhjenda.
  Kindlasti. Sportlik töötaja on paindlikum ja suurema pingetaluvusega. Sportlikul töötajal on alati üks valik rohkem stressi maandada kui mittesportlikul töötajal. Ma pole veel näinud aktiivse eluviisiga ja üleüldse positiivse ellusuhtumisega inimest, kes kogu aeg vinguks, et see on halvasti ja too on pahasti. Ära vingu, pane hullu!
 3. Nagu kõigil teenust pakkuvatel ettevõtetel, on ka SportID klientidel aeg-ajalt teenusega küsimusi ja mõnikord isegi probleeme. Inimeste muredega tegelemine tähendab, et töö on üsnagi pingeline. Kuidas ennast stressist ja muredest eemale hoiad?
  Töö on tõepoolest pingeline. Ma otseselt ei otsi murede ja probleemide leevendamiseks lahendusi. Elutempo on selline, et ei jõua mõelda halbadele asjadele. Kogu aeg on mingi tegevus ees. Kogemust on ka aastaid, seega tunned juba eos, et nüüd on õige hetk aeg maha võtta või hoopis vaatenurka vahetada. Või teha kohvi.
 4. Iseloomusta mõne sõnaga oma tiimi, kellega igapäevaselt SportID kliente õnnelikuna hoiate.
  Ma ei ole epiteetide osas väga tugev. Mul on väike, aga võimekas tiim. Nutikad, toredad inimesed – mida veel võiks tahta. Siinkohal pean tunnustama ka arendustiimi!
 5. Mida soovitad inimesele, kes veel aktiivselt sportima pole hakanud?
  a) Lähed ressursispetsialisti poole.
  b) Teed juttu SportID-st.
  c) Saad spordikompensatsiooni.
  d) Naudid kvaliteetsemat elu.

Lisa kommentaar