5 küsimust: SportID klienditoe spetsialist Evelin Mutli

Käesolev lugu ilmus ajakirjas Terve Firma sügisel 2018

Vahel harva juhtub, et kellelgi tekib Sport­ID-d kasutades mõni küsimus. Teinekord võib tabada aga ootamatu takistus spordiklubis SportID-d kasutades. Selliste murede korral meile kirjutades on üsna tõenäoline, et teile vastab klienditoe spetsialist Evelin Mutli. Täna tubli üliõpilane ja töötegija on ka varasem väga tublil tasemel sportlane. Küsisime temalt viis küsimust sportimise ja SportID kohta.

 1. Olid hiljuti väga tubli võimleja, isegi rühmvõimlemise MM-il kolmandaks tulnud. Hoiad end vormis ka täna. Mida sport sulle annab?
  Sport on andnud ja annab mulle väga palju. Alustasin iluvõimlemisega kahe ja poole aastasena ning lõpetasin tippsportlase karjääri 19-aastasena. Need 17 aastat distsipliini mõjutasid seda, milliseks inimeseks ma sirgusin, nii minu prioriteete, kohusetunnet kui ka tahtejõudu ja austust. Läbitu õpetas, et kui midagi väga tahta, siis selle nimel tuleb ise väga palju tööd teha. Ka praegu pole sport minu elust kadunud, kuna see lõõgastab, tekitab hea enesetunde ning motivatsiooni, millegi enama nimel pingutada.
 2. Kas sinu meelest on sportlikum inimene töötajana parem? Põhjenda.
  Ei kinnita fakti. Oleneb kindlasti spordialast, millal alustati ning kui kaua on sportlaskarjäär kestnud, kuid tihtipeale mõjutab see inimese kohusetunnet, töökust, prioriteete jne. Kui tõeline sportlane tööst hoolib, siis jätkub tal seda sitkust ja tahtejõudu, et üle küngaste tippu sibeleda.
 3. Nagu kõigil teenust pakkuvatel ettevõtetel, on ka SportID klientidel aeg-ajalt teenusega küsimusi ja mõnikord isegi probleeme. Inimeste muredega tegelemine tähendab, et töö on üsnagi pingeline. Kuidas ennast stressist ja muredest eemale hoiad?
  Klientide muredesse tuleb suhtuda tõsiselt ja neid parimal viisil lahendada, kuid kindlasti ei tohi neid isiklikult võtta. Ükski mure pole ju lahendamatu ning tööpäeva lõpus trenni minnes võid kindel olla, et pinged on pühitud.
 4. Iseloomusta mõne sõnaga oma tiimi, kellega igapäevaselt SportID kliente õnnelikuna hoiate.
  Humoorikad, elavad, nutikad.
 5. Mida soovitad inimesele, kes veel aktiivselt sportima pole hakanud?
  Proovi ja sa ei kahetse!

Lisa kommentaar