Euroopa aktiivsete töökohtade konkurss #BeActive Awards kutsub ettevõtteid osalema!

Euroopa Komisjon ja Euroopa Spordinädala korraldajad valivad taas Euroopa kõige aktiivsemaid töökohti – ning kõik Euroopa ettevõtted on kutsutud sellel konkursil osalema! Mõistlik eeltingimus osalemiseks on mõistagi see, et teie töökohas peitub midagi väärtuslikku, mis teie töötajad keskmisest aktiivsemalt liikuma paneb ning mida võiks ka kogu ülejäänud Euroopaga jagada.

Me teame, et sportlik töötaja on terve ja väärtuslik töötaja. Selleks, et hoida ja kasvatada ettevõtte sees spordivaimustust, tuleb päris palju vaeva näha. Tavapärasemaks neist ehk on ettevõtte sees spordi- ja tervisetoetuse maksmine, mida teevad juba kõik mõistlikud ettevõtted, samuti ühistel spordiüritustel osalemine ja muu seesugune.

Ent kindlasti ei ole need võimalused ainukesed, et oma töötajaid rohkem liikuma saada. Võib olla on just teie ettevõttes käimas midagi sellist, millest peaks teadma kogu Euroopa?

Kuid originaalsus ei ole siin ainsaks efektiivsuse mõõdupuuks. Võimalik, et teie ettevõtte tervise edendamise programm on näiteks millegipärast ootamatult suure mõjuga. Või on teie ettevõtte tegutsemine töötajate tervise valdkonnas hoopis ülimalt kuluefektiivne. Äkki on teil mõni ettevõtmine, mis kestnud juba pikki aastaid, kuid inimeste vaimustus ei näita ikka veel raugemise märke? On see midagi sellist, mida teised saaksid sama edukalt korrata?

Toome koos Eesti ettevõtted Euroopas eeskujuks!

Kui sul on tunne, et teised peaksid sinu salanipist samuti teada saama – ning soovid, et sinu ettevõte saaks veelgi tuntumaks, ehk isegi üle kogu Euroopa kuulsaks, siis anna sellest meile märku!

SportID edastab info oma heale partnerile, Eesti Firmaspordi Liidule, kes teie kandidatuuri seejärel konkursile esitab. Ehk tulebki Euroopa aktiivseima töökoha preemia Eestisse? Esimene eeltingimus selleks on loomulikult kandideerimine, mida saab teha kuni 30. juulini. Et ka paberite vormistamine võtab oma aja, ära nii kaua mõtle, vaid anna oma mõttest teada kohe aadressil info@firmasport.ee.

Lisaks sportliku töökoha auhinnale tunnustatakse spordinädala korraldajate poolt ka parimat haridusprogrammi ning kohaliku spordielu edendajat. Kui sul on tunne, et tead kedagi neis kategooriates üles anda, kirjuta meile ka sellest.

EWOS_Beactive_Auhinnad_2017 – Töökohad – juhend

EWOS_Beactive_Auhinnad 2017 – Osalemise tingimused

Kandidatuuri esitamise vorm

Auhinnad

Mida peale au ja kuulsuse 12. oktoobril Prantsusmaal Marseille’is toimuval 2017 #BeActive Awards auhinnagalal veel jagatakse? Kolme finalisti hulka nomineeritud ettevõtted saavad auhinnasertifikaadi ja kutse (koos kõigi kulude katmisega korraldajate poolt) auhinnagalale. Võitja saab lisaks 5000€ preemia, auhinnakarika ning professionaalse videoklipi, mille abil promoda oma ettevõtet ja selle tegevusi spordi edendamise valdkonnas.

Selge see, et oma võitu ei pea keegi pärast häbenema ja vaka all hoidma. Võite sellest teada anda oma klientidele, koostööpartneritele ning kasutada värbamisel eelisena oma konkurentide ees.

Nüüd aga saatke meile kiri ja öelge: miks on sinu ettevõte kogu Euroopas kõige eeskujulikumalt aktiivne?

 

Lisa kommentaar