Euroopa firmaspordimängud – ettevõttesport kõrgemal tasemel

Terve Firma blogis räägime tihtilugu spordi ja aktiivse eluviisi edendamise rollist ettevõttes. Positiivne ja sportlik konkurents saab toimuda nii töökaaslaste vahel, ettevõtete vahel, aga ka kõrgemal tasandil – riigiti. Meie firmasportlased on tublimad kui naabrite omad!

Kuidas meil siis tegelikult läks? Eesti ettevõtted said riikide üldarvestuses 7. koha ning Swedbank Eesti sai kuue kuldmedali ja viie hõbemedaliga kõigi ettevõtete üldarvestuses 10. koha! 

Ghentis toimus sel aastal juba 21. Euroopa Firmaspordimängud. Tuhanded firmasportlased kogunesid Belgiasse mõõtu võtma koguni kahekümne kolmel eri spordialal. Siinkohal otsustasime jagada ürituse kokkuvõtvat videot, et inspireerida rohkemaid firmasid üheskoos sportima, lõbutsema, tutvusi saama ja Eestit esindama!

 

 

Millal osaleda saab?

Kui postitus on äratanud huvi ka ise osaleda, siis tuleb silm peale hoida järgmistel üritustel.

Eestis toimuvad firmaspordimängud mitu korda aastas ning esimese võimalusena saab mõõtu võtta juba septembri lõpus Tallinnas toimuval Sügisspartakiaadil, mille kohta saab rohkem lugeda Eesti Firmaspordi lehel. 

Suuremad üritused on järgmisel aastal toimuvad Maailma Firmaspordimängud La Baules, Prantsusmaal ning 2019. aastal aset leidvad Euroopa Firmaspordimängud Salzburgis. Maailma Firmaspordimängud, muuseas, toimuvad alles teist korda!

 

Lisa kommentaar