Kondimootoriga tööle 2018 lõpetas ja võitjad on selged

Sel aastal 10.-30. septembrini toimunud kampaania Kondimootoriga tööle oli oma järjekorras juba viies. Juba mitmel aastal on septembris tuhatkond osalejat võtnud vastu väljakuse liikuda tööle kondimootori jõul. Reeglid on aasta aastalt pisut varieerunud. Sel korral tuli lõpu auhinnaloosis osalemiseks neljaliikmelise tiimi kõigil liikmetele iga päev vähemalt üks märge treeningpäevikusse teha. Ja tagantjärgi neid teha ei saanud, maksimaalselt läks arvesse eelmisele päevale märgitud liikumiskord.

Selline karm reegel „viilis“ auhinnaloosis osalevate tiimide arvu 48 peale. Peaauhinnaks olnud 1000€ väärtuses Sportlandi krediiti noppis ära võistkond MM. Borealise poolt väljapandud massaažitoolis saab kuu aega mõnuleda võistkonna Coats liikmed ja kui võidumeeste lahkus lubab, siis ehk pääsevad mugavasse tooli ka nende kolleegid.

Mitmed ettevõtted korraldasid ka oma tiimisiseseid mõõduvõtte ning andsid välja ettevõtte siseseid auhindu, sealhulgas ka kampaaniat korraldav SportID ise. SportID poolt oli aga välja pandud ka eriauhinnad firmadele, kes panid võistlustulle 10 või enam võistkonda. Sel korral vastas sellele nõudmisele vaid Haridus- ja teadusministeerium, kust registreeriti kokku 12 tiimi. Õnnelikuks auhinnavõitjaks loosis fortuuna võistkonna HTM_sirkel, kelle liikmed saavad endale sportlikuks kasutamiseks 30€ SportID kinkekaardid.

Hea tuju ja enesetunde said aga usutavasti kõik osalejad. Varasema aasta võitjatiimi Ylisport liige Liisa Veerla, kes töötab Tartus Fysiocenteris füsioterapeudina, tunnistas ausalt, et kondimootorit kasutab ka muidu igapäevaselt, kuna autot tal veel pole. „Aga samas, bussiga ma kampaania ajal tööle ei läinud. See oli juba põhimõtteline küsimus. Ilusa ilmaga on rattaga liikuda väga mugav. Saab ka palju kiiremini kohale,“ lisas Veerla ning küsimuse peale kuidas on lood vihmase ilma korral naeris, et siis saab veel eriti kiiresti, kuna ei taha märjaks saada.

Kondimootorit ei maksa unustada ka edaspidi, sest liikumine on tervislik. Samme saab uuesti võidu lugeda aga aasta pärast.

Lisa kommentaar