Kondimootoriga tööle: Võrkpalliliit esitab teistele alaliitudele väljakutse

SportID-l on hea meel teatada, et Kondimootori projektis on osalema registreerinud juba üle 150 tiimi! Teiste seas on ennast kirja pannud ka Eesti Võrkpalli Liit, keda motiveeris mõte, et igapäevase passiivse kontoritöö juures on nüüd põhjust ennast rohkem liikuma panna. Seda enam, et tegemist on spordialaliiduga!

Tiheda kontoritöö ning autosõitude vahele sooviksime põimida ka liikumist. Oleme küll spordialaliit, kuid kontoritöös jääb paratamatult endal liikumist väheks ning Kondimootoriga Tööle on hea võimalus meeskondlikult end järjele saada.

Võrkpalliliidu eesmärgiks on aktsiooni vältel kogu tiimiga koguda maksimaalne liikumiste arv ehk kõigi 20 võistluspäeva ajal liikuda vähemalt kaks korda. Tiimile on raskendavaks asjaoluks töökohustused lisaks Tallinnale ka mujal Eestis. Suhtuvad nad aga teistmoodi – see on väljakutse ja lisamotivaator, kui liikumiskordade päevakavasse mahutamine nõuab tsipake lisavaeva.

Näiteks võib pikemaid vahemaid läbida rattaga, nagu tegi eelmisel aastal Scania meeskond. Nemad kogusid sel viisil võistluse jooksul koguni võimsad 2900 punkti. Kuidas nad sellega hakkama said, võid lugeda meie varasemast postitusest. Boosti mahlabaaride naiskond aga jättis näiteks ühistranspordi kuukaardi ostmata.

 

Pildil on liidu sekretariaat ja projektijuhid.

Koolispordi ja Naiste Meistriliiga projektijuht Laura Rogenbaum ütles tiimi eesmärkide kohta järgmiselt: „Kui kõik liikumiskorrad kirja saab ilusti, siis usun, et küll eesmärgid kuu jooksul ka suurenevad, olgu see siis kilomeetrite või erinevate liikumisviiside arvelt.“

Eesti Võrkpalli Liit alustab oma teekonda aktiivsema liikumise poole juba esmaspäeval ning nende silma paneks eriliselt särama, kui sama väljakutse võtaksid vastu ka kontorikaaslased võimlemis-, karate- ja ujumisliidust. Võrkpalliliit kutsub osalema ka kõiki teisi spordialaliite, et tekiks suurem võistlusmoment. See omakorda paneks juba kõik üha enam pingutama.

Tegelikult oleks tore kui väljakutses osaleksid kõik alaliidud. See paneks eriti pingutama. Alustame siis sel korral oma koridorikaaslastest: võimlemis-, karate- ja ujumisliidust.

 

Lisa kommentaar