Tippjuhtidega tööl orienteerumas ehk kuidas Elisas kontorisporti tehti

Reede ja 13 ei ole kunagi päris tavaline päev. Möödunud nädala reede oli aga Elisa tiimile tavapärasest kolmeteistkümndendast reedest veelgi erilisem: tööpäeva vürtsitas kontorispordipäev, kus avanes võimalus pähe teha ka ettevõtte tippjuhtidele.

Kontorispordipäevaga tähistasid elisalased üht pisikest sünnipäeva – nimelt kolmanda aasta täitumist Elisa Spordiklubi sünnist. Päev oli täis sagimist ning maja täitus mõnusa vadina ja elevusega juba enne, kui alguse said punktiarvestusse kuulunud spordialad.

Sportlik päev sai alguse Knowles’i koolitusklassis, kus Jaanika Parts rääkis Elisa Spordiklubi tegevustest, liitumisest ja kõikidest asjassepuutuvatest nüanssidest.

FullSizeRenderMotivatsiooni nii spordiga alguse tegemiseks kui õige toitumisega pihta hakkamisest süstis kogunenud kuulajatele jõutõstja Margus Silbaum, kes on ühtlasi Sparta personaaltreener ja toitumisnõustaja.

Kuigi kõik spordialad tekitasid Elisa tiimis piisavalt elevust, käisid tuliseimad lahingud pinksilaua taga.

Kõvasti kasvatati skoori ka noolemängus, mille maksimumtulemuseks sai lausa 420 punkti. See tulemus edestas teisele kohale tulnud tubli 30 silmaga.

Kontorikoss, mis peitis endas tennisepalliga ämbrisse tehtavat täpsusviset, nägi nii mõnusalt kindlaid käsi kui ka mitte nii täpseid viskajaid.

Maksimaalseks skooriks jäi 15 punkti, milleni jõudsid üle 40 osaleja seast lausa 5 Elisa töötajat.

Kontorigolf! Mõõtu võeti kahel rajal, nii parema- kui vasakukäelistele mõeldud putteriga. Mäng pakkus tõelist elamust neile, kes polnud varasemalt golfiga kokku puutunud, katsumus aga neile, kes olid sel alal juba kibedad käed.

Nii võis teiste seas näha golfirajal ka Elisa juhti Sami Seppäneni, ärikliendiüksuse juhti Jüri Teemantit ja võrgujuhti Andrus Kaarelsoni.

Siseorienteerumine pani proovile teadmised selle kohta, kui hästi tuntakse Elisa peamaja Sõpruse puiesteel. Lahendamisele kuulusid teiste seas küsimused, nagu kui vanaks sai Elisa Spordiklubi või mitmendat korda korraldatakse sel kevadel Elisa orienteerumist.

Kõikse aktiivsem ja võhmale võtvamaks alaks kujunes päevale punkti pannud trepijooks, mis kogus kokku märkimisväärse arvu sportlashingi.

Elisa tänas magusa suutäiega kõiki oma töötajaid, kes tegid Spordiklubi sünnipäeva tähistamise just nii vahvaks. Aga kuidas sinu töökohas tähtpäevi peetakse?

Kui ka teie ettevõttes tahavad juhid ja alluvad paremateks sõpradeks saada, tasub mõelda sporditoetuse pakkumisele ja kaaluda liitumist SportID-ga. Võtke meiega ühendust – kasvõi kohe -,  ja uurige, kuidas SportID teie ettevõttele kasulik saab olla!

Loe järgmisena: Tallinna Lennujaama Spordiklubi: “Süües kasvab isu!”

Lisa kommentaar