Viime ettevõtte SportID konto administraatori koos kaaslasega Spaasse!

SportID avas mõni aeg tagasi uue kategooria nimega Kindlustus. Kindlustuse kompenseerimisel on mitmeid positiivseid külgi nii ettevõttele kui ka ettevõtte töötajale. Alates 2018 aastast on tööandjatel võimalus erisoodustusmaksuvabalt hüvitada töötajate tervise säilimiseks ja parandamiseks tehtavad kulutused. Paljud ettevõtted võimaldavad töötajatele spordisoodustust. Millist hüve pakkuda aga töötajatele, kes fitnessklubi asemel eelistavad metsajooksu või töötajatele, kes ei ole absoluutselt spordist vaimustuses? Üheks võimaluseks on eraravikindlustus.

Vabatahtlik ravikindlustus on täienduseks Haigekassa kindlustusele. Eelkõige tagab see töötaja kiire pääsemise eriarsti vastuvõtule ning hüvitab soovi korral näiteks hambaravi või taastusravi kulud. Just kiire vastuvõtt ongi siinkohal oluline! Mida kiiremini pääseb töötaja vastuvõtule, seda kiiremini saab ta abi ja paranemisel tööle naaseda. Seega on ravikindlustuse kompenseerimine väga oluline ka tööandja jaoks!

Rohkem eraravikindlustuse hüvedest loe siit!

Kuidas osaleda spaapaketi loosis?

Ära unusta meile detsembri jooksul teada anda, et ka Sinu ettevõte soovib ravikindlustuse kategooria, koos teiste maksuvabade teenustega, oma töötajatele avada! Kõikide teadaandjate vahel läheb loosi ühe öö majutus ESTONIA Resort Hotel & Spas, standardtuba koos hommikusöögi ja piiramatu spaakeskuse külastusega ning lisaks sellele veel lõõgastav surnumere soolabasseinis hõljumine!

Saatke meile e-kiri ergo@sportid.com sooviga avada kindlustuse kategooria oma ettevõtte töötajatele, meie teeme vajalikud muudatused kategooria lubamiseks ja osaletegi loosis! Auhinna võitjad teatame jaanuari alguses.

Ärge unustage ka oma töötajatele uue kategooria kompenseerimisest teada anda!

Sportlike tervitustega!

Lisa kommentaar